My little ponny a tajemství černé hřívy

28. may 2011 at 16:29 | Lady Coldrain |  Můj deníček
Zajímavý nadpis, co? =)
Každopádně jsem dnes byla na koních, kde jsem byla donucena sedniut na bedra poníka jménem Bonnie. Zlý poník to byl a pořád zastavoval, žral trávu a čučel do stran, jako kdyby poprvé byl venku. Neustále jsem ho pobízela říkala: "Bonnie, jeď! Hyje, Bonnie!" Mlaskala jsem jak šílenec, ale nic nepomáhalo. Nakonec jsem se doopravdy nakrkla a jako ve westernových filmech jsem tu línou kobylu nakopla. Opravdu se rozjela! Sice rychlostí asi tak 2km/h, ale aspoň něco. Po nějaké chvilce ke mě přišla moje cvičitelka, chytla Bonnie za uzdu a příkře se jí zahleděla do kaštanových očí.


"Tak jeď, ty čůzo!" vyjekla na ni a plácla Bonnie do zadku. Trochu mě to udivilo, protože vypadala dost slušně, ale co. Trochu tvrdá musí být, když má koníky jako je Bonnie.
Potom jsem měla zkusit cval, ale když Zuzka (cvičitelka) zkusila kobylu pobídnout, tak se Bonnie otočila, div jsem nespadla a pokusila se ji kopnout. Byla jsem v prvním okamžiku dost vyplašená, protože to zvíře šlo asi pět vteřin po boku, ale nakonec se uklidnila.
Byla to docela mrcha. A teď už odpovídá ten nadpis - My little ponny - BAD ponny =)
 


Comments

1 andybasket andybasket | Web | 7. june 2011 at 15:53 | React

Kôň nie je nikdy zlý, zlý je jeho majiteľ/jazdec. Ak ona vedela, že má na chrbte niekoho kto jazdiť nevie a kto ju pokladá len za dopravný prostriedok, nemala dôvod poslúchať. Jazdec má byť s koňom prepojený, alebo aspoň jeho majiteľ a určite to neriešiť nadávkami a hrubou silou. Ak je medzi nimi porozumenie stačí sa na koňa pozrieť a vyslať mu správny signál, on nebude mať dôvod neposlúchnuť, pretože bude poslúchať vodcu stáda... ale to je na dlho....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.