Budu mít psa !!!

25. may 2011 at 16:03 | Lady Coldrain |  Můj deníček
A hádejte, kdo je na obrázku? Že by jezevčík? Drsnosrstý? Trpasličí? Bingo! Budu mít psa.... Zní to pěkně, že jo?
Teda ne úplně psa. Fenu, budu mít fenu. S tím jsem sice vůbec nepočítala, ale to nevadí. Fena je přeci stejně dobrá, jako pes, no ne? Jejiný problém je, že fena hárá. Ale zase to má pěkné následky, když se povede seznámit psí slečnu s vhodným fešákem.
Už trochu propadám panice, protože...
1. Stále nevím jméno
2. Mám obavy, že tátova kočka nebude nadšená ze spolubydlícího, ale můžete vzít jed na to, že jakmile se po něm ta křivá (povahou) potvora vrhne, zadupu ji do země, zem zaleju betonem, BETON ROZVRTÁM A TO CO ZBYDE NALOŽÍM DO KYSELINY !!! ŽÁDNÁ ZÁKEŘNÁ KOČKA NEBUDE OHROŽOVAT MOJI FENU !!!
3. Svýma řečma strašně obtěžuji své okolí, protože všem vykládám to samé (Budu mít psa, bla bla bla, budu mít psa, bla bla bla....)
Ale zpět ke jménu... Takže malý nadpis - JMÉNO
Tady Vám představím některá jména, která se mi zamlouvají:
- Agáta (zk. Agy)
- Tara
- Nora
- ??????
Nevím, nejsem moc nadaná na vymýšlení jmen, ještě se kouknu do kalendáře a na jeden ze seznamů na internetu, ale budu spíš doufat než věřit, že něco najdu...
PS: Kdyby Vás pls něco napadlo (jméno pro fenu), tak zanechte komentář. Díky
 


Comments

1 Purie Purie | Web | 25. may 2011 at 23:31 | React

je jqa mám svůjho ňufinka jazvečíka dlhosrstého ;-) Som rada , ze budes mat jazvecika :) Ujo nam dáva raz za čas postrážiť jeho psa /drsnosrsty/ co mas na obrazku. Reku to je taky tupy pes. Ti ani neviem ci to spi. Bo vzdycky ked som vonku len beha. Vkuse :D Ale ak nahodou sa nevlada naháňať s Kuťkom (mojim psom) tak len v behu sa hodí o zem a dýcha. Takže budeš mař roboty. Tí drsnosrtstý sú besný :DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.